Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Монтаж підвісної стелі. Чотири важливі помилки

Монтаж підвісної стелі. Чотири важливі помилки

Створення підвісної стелі неможливе без зведення каркасної конструкції, яка забезпечує фіксацію в потрібному положенні листів стельового гіпсокартону.
Як правило, при зведенні каркасу використовують конструкції двох видів – металевий з оцинкованим покриттям та дерев'яний.
Останній вид застосовується досить рідко у ситуаціях, коли металевий профіль не можна використовувати.
Тому ми розглянемо помилки, що виникають при монтажі підвісної стелі на основі металевого профілю.

1. Найпоширеніший варіант підвісної стелі включає профіль стійковий, за допомогою якого монтуються вертикальні стійки підвісної стелі і профіль напрямний, який є основою для зведених перемичок між стійковими профілями.
Важливо: розмір стійкового та напрямного профілю повинен бути однаковим. Застосування різного розміру профілів призводить до порушення жорсткості конструкції.


2. Щоб закріпити каркас на стелі застосовують спеціальне кріплення, яке випускається у двох різновидах: для металевої та дерев'яної основ («по металу» і по «дереву»).
Важливо: кріплення має відповідати матеріалу каркасу. Не рекомендується використовувати кріплення металу в дерев'яних конструкціях і навпаки.

3. Підійшов етап монтажу гіпсокартону. Сильно продавлений гвинтом саморіза стельовий гіпсокартон, як і головка гвинта, що виступає, - найпоширеніші помилки кріплення.
Важливо: саморіз має бути "втоплений" у плиту гіпсокартону максимум на 1 мм нижче за рівень картону.

4. Перш ніж панелі стельового гіпсокартону будуть зароблені шпаклівкою, необхідно переконається, що лист не тільки надійно закріплений на металевому каркасі кріпленням для гіпсокартону, але також перевірити відсутність тріщин, здуття та відшарування.
Важливо: стики гіпсокартонних листів необхідно проклеїти серпянкою - стрічкою з клейкою основою, яка запобігатиме появі тріщин на зашпаклюваній поверхні.

Найважливіше! Не дозволяйте виконувати подібні ремонтні роботи любителям, які не мають досвіду в цих роботах, інакше монтаж буде виконано неякісно. Уважно перевіряйте, як виконуються роботи, перевіряючи кожен момент поетапно. Якщо ж Ви робите ремонт самі, дотримуйтесь інструкцій, шукайте інформацію та спілкуйтеся з досвідченими людьми.

Повернутись до списку статей