Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Про компанію

Стартувавши в 2010 році, інтернет-магазин "ОптіБуд" успішно зайняв лідируючу позицію на ринку будівельних матеріалів Дніпра (Дніпропетровська) і продовжує розвиватися, розширюючи асортимент та послуги нашої компанії.  
 
Наш інтернет-магазин пропонує якісну продукцію різних світових та вітчизняних брендів. Наші менеджери допоможуть Вам скеруватися в усьому різноманітті сучасних будівельних матеріалів.   

Ми постійно оновлюємо асортимент будматеріалів з урахуванням останніх новинок і пропонуємо Вам тільки оригінальну продукцію провідних виробників!

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в якості продукції і оперативності доставки. Більше того, у нас – помірні ціни і гарантії якості.

Головною нашою метою і, певною мірою, місією є не «холодний» продаж товару, а турбота про покупця. Ми займаємося реалізацією тільки гарного настрою, якісних будівельних матеріалів та швидкої доставки.

Звернувшись до нами Ви зробили правильний вибір, і ми гарантуємо вам тільки вдалі покупки та якісні послуги!