Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Утеплення фасадів

Замовити послугу

Утеплення фасадів

Напевно, не варто розповідати про необхідність утеплення, кожен розуміє, яка це економія, тож це вже стає першою потребою. Найпоширеніша система обробки фасаду – вологе утеплення. Така технологія вимагає використання самозагасного полістиролу із щільністю не менше 25 кг/м3. Виробники вважають, що це найпростіший спосіб. Розглянемо основні етапи самого процесу. Починати процес утеплення варто з визначення найболючіших місць, тобто тих, через які відбуваються найбільші втрати тепла. Кожен добрий фахівець вам скаже, що такими місцями є кутові зони та перекриття. Зазвичай такі місця визначаються за допомогою спеціального приладу тепловізора, який здатний виявити підвищені ділянки витоку тепла. Отже, спочатку потрібно підготувати фасад. Для цього усуньте всі забруднення та розчин. Якщо їх частини залишаться на будівлі, можуть спровокувати адгезію. Крім того, не забудьте провести фрезерування основи та заштукатурити всі існуючі дефекти на ньому. Останньою дією, яку треба провести на цьому етапі, є ґрунтовка площини утеплення. Після того, як ви все це завершили, починайте наступний крок – монтаж.

Профіль монтується горизонтально до рівня, з яким ви можете ознайомитись у проектній документації. Його кріплять на відстані 30 см за допомогою дюбелів. Зверніть увагу, що проміжок між профілями повинен становити 2-3 см. Це робиться для того, щоб компенсувати термічне розширення в майбутньому. На третьому етапі необхідно правильно нанести клей на пінопласт. Це робиться двома способами. Ви можете встановити маяки, якщо від вертикалі основи є якісь відхилення. Кількість маяків залежить від рівня нерівності. Далі валиком наносьте клей, він повинен покрити всю поверхню плити. Також можна наносити клей за допомогою штемпеля. Його використовують тільки в тому випадку, якщо поверхня плити є ідеально рівною. Після того, як ви нанесли клей, настала черга закріпити матеріал. Приклеювати його треба знизу нагору і одночасно перев'язувати шви. Зачеплення плит робіть по внутрішнім та зовнішнім кутам. Будьте обережні, адже клей не повинен потрапляти в стики між плитами, а також виявлятися на фасаді або пінопласті.

Щільно притисніть плити одна до одної, між ними не повинно з'явитись занадто багато холоду. Всі щілини закладайте монтажною піною, або герметиками. Якщо з'являються широкі щілини, використовуйте відрізки утеплювача. Але не думайте, що клею достатньо. Щоб матеріал міцно тримався, необхідно додатково закріпити дюбелями. Спочатку просвердліть отвір у фасаді під дюбель, і забіть його так, щоб капелюшок виявився на одному рівні з пінопластом. Виходячи з висоти вашої будівлі, визначається необхідна кількість дюбелів.
Далі необхідно провести монтаж дюбелів, що підсилюють, після чого необхідно армування теплової ізоляції, яке проводиться за допомогою спеціального складу. Спочатку йому необхідно надати борозенчасту структуру та нанести шар на фасад будинку. Після завершення цих робіт нанесіть захисно-декоративний шар на поверхню та сформуйте фактуру покриття.

Вартість робіт – від 400 грн. за кв.м.