Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Колірування фарби

Замовити послугу

Комп'ютерна колеровка фарби та штукатурки

Не секрет, що дизайнерські рішення при оформленні інтер'єру часто вимагають унікальних колірних відтінків. Як правило, на ринку готових фарб для стін і стелі продаються стандартні кольори, а для отримання індивідуального відтінку потрібно колірування фарби.
На ринку будівельних матеріалів Дніпра важко знайти кольорову штукатурку. Виробники випускають лише білий колір для наступного колеровки штукатурки.


Звичайно, можна змішати фарбу або штукатурку з пігментом вручну і отримати необхідний колір. Але такий результат буде поодиноким і повторити вдруге такий самий відтінок отримати практично неможливо.


Для великих обсягів фарбувальних або штукатурних робіт на допомогу приходить комп'ютерна або машинна кольоровка фарби або штукатурки. Потрібно лише вибрати потрібний відтінок, а машина сама визначить потрібні пропорції для отримання потрібного кольору та видасть готову суміш.

Переваги комп'ютерного (машинного) колеровки очевидні:

  • точне та швидке отримання необхідного відтінку;
  • можливість повторно одержати потрібний колір;
  • широкий вибір палітри колеровки фарби чи штукатурки.Колірування фарби в Дніпрі, як і колірування штукатурки в Дніпрі можна зробити в інтернет-магазині будматеріалів ОптиСтрой.

Вартість відтінку від 50 грн - 2500 грн  і залежить від обсягу фарби чи штукатурки.