Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Місія та цінності

Місія, цінності та філософія

Ми маємо свій підхід до духовної складової компанії. Місію та цінності ми написали самі. Кожен працівник має до них безпосереднє відношення. Для нас це не латунна табличка зі словами на стіні, для нас це принципи щоденного спілкування та роботи один з одним та з партнерами.


Ми даруємо час для сьогодення. Чесно. З любов'ю. Як собі.
Що це означає? Дуже часто в житті ми витрачаємо час на поверхневі речі, які не дарують справжню радість. Навряд чи ми згадуватимемо про них у старості. Ми купу часу втрачаємо на вибір речей, на стояння у чергах, у пробках, обговорення якихось покупок, занепокоєння сервісом. Замість того, щоб займатися дітьми, спілкуватися з друзями, подорожувати, займатися спортом. Саме тому ми хочемо дарувати людям час. Зараз час це найцінніше у житті.
Наші цінності
Результат - ТАК!
У мене є цілі, вони обмежені термінами та мають чіткі параметри. Здійснюючи дії та приймаючи рішення, я стежу за тим, щоб вони наближали мене до моїх цілей. У рамках комерційної організації все вимірно, результат зрозуміла та очевидна річ. Тому я хочу на запитання "Зроблено?" завжди відповідати гордо "Так!". Я сприймаю цілі команди та компанії як свої власні, незалежно від тієї ролі, яку я займаю у команді. Я думаю як підприємець, який дбає за свою справу.
ЯКоманДА
Я почуваюся частиною команди та емоційно пов'язаний з нею. Для мене важливо бути причетним, важливо розділяти з командою як карколомні успіхи, так і наслідки помилок. Я підтримую лідерів команди, уважний до ініціатив інших учасників, розумію свою роль у команді та готовий виконувати її якнайкраще.

Замість того, щоб чекати, коли хтось "відповідальний за процес" ухвалить рішення та направить команду, я готовий брати ініціативу на себе. Я вважаю себе автором того, що відбувається, а всі зовнішні перешкоди я розглядаю як умови завдання. Я готовий підтримувати тих, хто має сумніви у своїх силах, пропонувати рішення, бути лідером незалежно від мого формального статусу.
Свіжість
Зазвичай мені легше вирішувати завдання перевіреними способами, але світ змінюється швидко, і вибрані звички перестають давати результат. Тому я готовий чути альтернативні думки, особливо, якщо ці думки не узгоджуються з моєю. Я готовий діяти по-новому та привносити свіжість. Якщо закритися від усього нового, можна дуже швидко стати минулим. Моя мета – бути майбутнім. Я є джерелом нових ідей, людиною, яка активно вдосконалює процеси. Я пропоную свіжі рішення своїм колегам та партнерам. Для мене пошук нових ідей та способів важлива та постійна частина моєї роботи. Я розумію, що перестати змінюватися це означає зупинити своє зростання та розвиток своєї компанії.
Радість - ТАК! 
Я шукаю натхнення у своїх навіть невеликих успіхах та успіхах моїх колег, я прагну отримувати задоволення від взаємодії з однодумцями, людьми близькими мені за духом. Для мене важливо відчувати радість від того, що роблю.

Я вибираю бути джерелом радості, незалежно від обставин. Труднощі в роботі можна розглядати як привід зануритися і створити навколо себе атмосферу занепаду та напруження. Але мій вибір має позитивне ставлення. Зіткнувшись із перешкодами, я шукаю рішення. Створювати радість - для мене спосіб бути ефективнішим і отримувати більше задоволення від життя.
Швидкість ТАК!
Я готовий підтримувати запропонований партнерами темп. Я розумію, що від результатів на ділянці залежить наша загальна швидкість. Для мене важливо виконати взяті зобов'язання у визначений термін. Я пропоную амбітні терміни, шукаю способи збільшити швидкість розв'язання задач.
Все це лягло в основу нашої Філософії ТАК!
Философия ДА! 

"Так" - найдивовижніше слово. Воно відкриває можливості для зростання, розвитку, нових відносин та дивовижних перспектив. У ньому криється потужна позитивна енергія. При всій своїй простоті це слово іноді вимагає мужності та волі, щоб його вимовити. І буває так, що сказати "Так!" не найпростіший шлях. Але мій вибір говорити та діяти за принципом "Так!".
В основі філософії "ТАК" лежить принцип віддання. Я відДАю, коли сам є джерелом позитивного мислення та дій для команди, коли створюю безпечний вільний простір для творення. Мої прояви в рамках цієї філософії є важливими в теперішньому. Бути в цінностях це виявлятися в них Тут і Зараз, замість того, щоб говорити, яким я був чи яким буду. Мої минулі заслуги та помилки це лише корисний досвід, цінніші мої дії в сьогоденні.
У різний час я виявляюсь по-різному. Мої помилки відкривають мені нові можливості і роблять мене сильнішими: для команди важливо, чи я визнаю їх, чого я прагну. Важливою є динаміка мого розвитку.
Цінності набувають сенсу, коли я використовую їх для оцінки своїх проявів. Найнепотрібніше в цінностях це стежити за тим, як виявляються в них інші. Важливо, коли я сам розумію, наскільки відповідаю цінностям компанії, наскільки я сам командний гравець.
Значною частиною проявів у наших цінностях є зворотний зв'язок. По суті це будь-яка реакція людей на мої дії і моя реакція на дії людей, що оточують мене. Я її даю, і я її отримую. Коли я даю зворотній зв'язок, важливо подбати про те, щоб це було зроблено у позитивно-доброзичливій атмосфері та за згодою того, кому я її даю. Для команди також важливо, як я реагую на зворотний зв'язок: готовність слухати та приймати.