Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Покупки

Оформлення замовлення

Шановні покупці!

Для здійснення покупки в інтернет-магазині вам необхідно:


1. Зареєструватися в інтернет-магазині. Якщо ви не бажаєте реєструватися, то цей пункт ви можете пропустити та переходити до п.2.

2. Помістити товар, що вас цікавить, у «кошик « та оформити замовлення.

3. Вибрати тип доставки:

- самовивіз із магазину;

- доставка по м. Дніпру;

4. Вибрати вид оплати:

- готівка (оплата в магазині при отриманні товару або оплата кур'єру по м. Дніпро);

- оплата банківською карткою (приймаються картки Visa, MasterCard);

- рахунок для оплати (менеджер надсилає Вам на електронну адресу рахунок на оплату з доставкою, який Ви можете оплатити в будь-якому банку). 

5. Ваше замовлення оформлене. Чекайте відповіді менеджера електронною поштою.

При оплаті товару банківською картою Ви автоматично переправляєтеся на сайт системи обробки платежів. Далі натискаєте кнопку "Перейти" і заповнюєте форму, що наводиться нижче, після чого натискаєте "Оплатити". Попередньо уточніть наявність товару на складі у менеджера. При отриманні товару методом самовивезення - потрібна особиста присутність власника картки. При собі мати документ, що засвідчує особу. Якщо Ви замовляєте товар із доставкою, то суму доставки треба уточнити у оператора. 

При виборі платіжної системи "Рахунок на оплату" з Вами зв'язується менеджер і надсилає на вказану електронну адресу рахунок на оплату товару. Товар резервується за Вами терміном до 3-х днів з моменту оформлення замовлення.