Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Допомога

Ринок сучасних будівельних матеріалів – це найширший асортимент товарів. Розібрати в ньому, особливо новачкові, досить складно. Для відвідувачів нашого будівельного – інтернет магазину ми створили розділ «Допомога», в якому можна:

  • отримати відповіді на питання щодо будівельних матеріалів;
  • ознайомитися з інформацією про виробників будівельних матеріалів;
  • прочитати оглядові статті з будівельних матеріалів та робіт.


Якщо в описі до товару, що цікавить, немає необхідної інформації, або необхідно уточнення яких – або параметрів  – напишіть запитання. Наші фахівці дадуть відповідь на нього протягом 24 годин. Пишіть питання щодо цікавих для вас позицій – ми підготуємо експертну думку та відповімо.

Статті з будівництва – це дуже корисний матеріал, який на етапі підготовки ремонту допоможе визначитися з вибором необхідних будівельних матеріалів, ознайомитися з технологічними особливостями проведення оздоблювальних або будівельних робіт. Читаючи статті з будівництва  можна врахувати найпоширеніші помилки, які допускаються у процесі ремонту та постаратися уникнути. Статті з будівництва  з описом технічних характеристик будматеріалів. – це ще й відмінний посібник для порівняння та вибору будматеріалів за окремими властивостями. Ми намагаємося вибирати для нашого інтернет-магазину тільки перевірених виробників будівельних матеріалів. Якщо назва виробника будівельних матеріалів вибраного товару вам ще невідома, то ознайомитися з короткою історією бренду можна в розділі « Виробники». 

Ми сподіваємося, що цей розділ допоможе нашим покупцям вибирати найнеобхідніші будматеріали від відомих виробників і отримувати будь-яку інформацію, що цікавить.