Сайт знаходиться в режимі наповнення і тестування. Якщо у вас виникли якісь питання стосовно роботи сайту, напишіть нам admin@optistroy.com.ua Слава Україні!
Дніпро
пр. О. Поля 50Д
+38 (067) 5664482
+38 (063) 3323470
Замовити дзвінок
Меню

Каталог Послуги Покупки Компанія Допомога Контакти

Якою товщиною нанести клей для пінопласту при утепленні

Якою товщиною нанести клей для пінопласту при утепленні

Для забезпечення надійної та якісної теплоізоляції слід створити рівну та чисту поверхню основи. Вона має бути добре підготовлена ​​та вирівняна. Безперечно, цей процес трудомісткий, але в результаті він виправдає витрачені на нього сили.

Весь процес утеплення фасаду складається із шести етапів:
попередньої підготовки основи;
встановлення стартового профілю;
приклеювання утеплювального матеріалу;
створення армуючого шару;
фінішного оштукатурювання.

Кожен із етапів вимагає наявності певних матеріалів та інструментів.
Наприклад, для етапу приклеювання потрібні:
клей для пінопласту;
шпателі для нанесення цементних розчинів;
пінопласт.

Підготовка зовнішніх стін призводить до усунення всіх непотрібних елементів, які можуть завадити проводити теплоізоляційні роботи (труби, штукатурка, що кришиться, масляна фарба, решітки, проводи, ліхтарі, прикраси та ін.). Потім поверхню перевіряють на наявність нерівностей, які згодом ґрунтуються. Після виконання ґрунтувальних робіт, при необхідності основу вирівнюють шпаклівкою.

Для установки стартового профілю під нижній ряд теплоізоляційного матеріалу необхідно оцінити та розрахувати положення нижньої межі утеплювача. По ній за допомогою дюбелів встановлюється металевий каркас, що дорівнює товщині пінопластової плити. Для з'єднання елементів використовують кутові з'єднувачі або роблять косі зрізи на краях.

Щоб зафіксувати теплоізоляційний матеріал на фасаді потрібно купити клей для пінопласту. Якщо придбано готову суміш, то приступаємо до її нанесення, якщо ні, то готуємо розчин змішуючи суху суміш з водою. Процес змішування проводиться за допомогою будівельної міксер-дрилі. Коли маса буде готова, потрібно не затягуючи виконати всю роботу, поки клей не застиг.

Купити клей для пінопласту в Дніпрі для утеплення фасадів не складає труднощів, тому що вартість його цілком доступна багатьом господарям власних квартир або будинків.
Розчин клею можна наносити на поверхню утеплювача різної товщини та вибір залежить тільки від ступеня нерівностей фасаду:
якщо кривизна не перевищує 15 мм, по периметру плити наноситься шар клею в 20 мм;
при кривизні від 5 до 10 мм – покривається 60% плити, включаючи периметр (ширина смуг суміші має бути 30-40 мм);
якщо є нерівності не більше 5 мм – за допомогою зубчастого шпателя покривають всю поверхню плити.
До створення армуючого шару можна розпочинати після повного висихання клею для пінопласту. Для цього етапу використовується дюбель – парасольки, сітка та спеціальний армуючий клей для пінопласту.

Фінішне покриття - це заключний етап у фасадному утепленні, для якого необхідне придбання фасадної штукатурки та атмосферостійкої фарби.

Повернутись до списку статей